Воскресенье, 2017-12-17, 04:05Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость

Среднее звено

Розроблений методичний посібник побудований таким чином, що виступає як допоміжний засіб навчання в загальноосвітніх закладах для проведення підсумкових уроків за допомогою сучасних наочних засобів учителям, а також для самостійної праці учнів.

Автори поклали в основу методичного посібника розробки уроків з метою допомогти вчителеві німецької мови, який викладає німецьку як другу іноземну в 5 -6 класах, з використанням комп’ютера та інтерактивної дошки.

Фактичний, відео - та ілюстративний матеріали сприяють загальному розвитку учнів, формують у них лексико-граматичні й мовленнєві навички та вміння. Використання комп’ютерних технологій, та навчальної гри «Baba Jaga» дають задоволення учням та водночас забезпечують активне засвоєння німецької мови в різноманітних ситуаціях спілкування.

Посібник містить розробку уроків з 8 тем до «Програми адаптації учнів 5 класу до вивчення німецької мови як другої іноземної».

Додатки до посібника мають по 2 допоміжних завдання для самостійного опрацювання учнями. У кожному уроці вміщено: Кросворди з зображенням тварин, чи речей, назви яких учні мають активно засвоїти. Тести, які стимулюють увагу, пам’ять та мислення учнів. Запропоновані матеріали з використання на уроках є лише прикладом й не претендують на норму.

«  Декабрь 2017  »